Oficjalny portal przedszkola: Przedszkole Publiczne nr 10

w Strzelcach Opolskich

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
20 maj 2024
Dzień Rodziny w grupie Jagódek.

20 maj 2024
Dzień Rodziny w grupie Biedronek.

20 maj 2024
Jagódki oraz Tygryski odwiedziły Gospodarstwo Agroturystyczne GIPROL w Staniszczach Małych. Dzieci wzięły udział w czterech warsztatach. Podczas wycieczki przedszkolacy wzbogacili swoją wiedzę, m.in. na temat pszczół biorąc udział w zajęciach prowadzonych w pokazowej pasiece, mieli możliwość dojenia sztucznej krowy, wzięli czynny udział w pieczeniu ciasteczek, jak i w zajęciach pt.: "Ekofarby".

20 maj 2024
17 maja grupę Biedronek odwiedziła Pani z Oddziału dla Dzieci i Młodzieży Gminnej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Strzelcach Opolskich. Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia, ciekawą lekcję biblioteczną i poświęcony czas.

15 maj 2024
Dzieci z grupy Jagódek oraz Tygrysków wzięły udział w Festiwalu Tańca i Piosenki Śląskiej - "Śląskie Bajtle" w Strzeleckim Ośrodku Kultury.

12 maj 2024
Bardzo dziękujemy Panom Strażakom za przybycie do naszego przedszkola i za mile spędzony wspólnie czas.

8 maj 2024
Jagódki oraz Tygryski odwiedziły Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w Strzelcach Opolskich. Dzieci miały możliwość wysłuchania krótkich repertuarów muzycznych granych na różnych instrumentach przez uczniów szkoły, jak i poszerzenia swojej wiedzy na ich temat. Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie naszych przedszkolaków.

8 maj 2024
Dzieci z grupy Jabłuszek i Motylków odwiedziły "Leśny zakątek" w Połonii. Dzieci poznały gospodarstwo agroturystyczne i jego okolice. Poznały zwierzęta zamieszkujące w "Leśnym zakątku" , m.in.: alpaki, kozy, owce, króliki, kaczki i pawie oraz miały możliwość bliskiego kontaktu z nimi - głaskania, karmienia i zabawy.

6 maj 2024
Reprezentanci naszego przedszkola podczas uroczystych obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

1 maj 2024
26.04.2024r. Jagódki obchodziły urodzinki swojej grupy. Z tej okazji zaprosiły kolegów i koleżanki ze wszystkich grup przedszkolnych, by móc wspólnie potańczyć, jak i sprawdzić swoje umiejętności w różnych konkurencjach.

1 | 2
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2016-12-28 00:30:36)
Informację zmodyfikował(a): Grażyna Kutek (2024-05-20 17:54:10)