Oficjalny portal przedszkola: Przedszkole Publiczne nr 10

w Strzelcach Opolskich

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
23 styczeń 2023
Grupa "Jabłuszka" również przygotowała tradycyjny, świąteczny program artystyczny.

23 styczeń 2023
Nasze przedszkole odwiedziła tancerka z Akademi Tańca i Arteterapii z Harmony Center w Strzelcach Opolskich. Pani Natalia Łach zaszczyciła nas pokazem swoich umiejętności. Bardzo dziękujemy za odwiedziny!

23 styczeń 2023
13-go stycznia grupa "Jagódki" wzięła udział w XXVIII Gminnym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych, którego organizatorem był Strzelecki Ośrodek Kultury.

23 styczeń 2023
Grupa "Jagódki" podczas jasełek przygotowanych dla Rodziców, jak i Dziadków z okazji ich nadchodzącego Święta.

2 styczeń 2023
Tym razem grupa “Tygryski” razem z grupą “Pszczółki” wykonały zadanie nr 4 ( BAJKOWE OBRAZY) w ramach projektu “Zabawa sztuką”. Dzieci wybrały bajkę pt. “Oczywiście, że pomogę”, która powstała na podstawie obrazu autorstwa J. van Eyck “Portret małżonków Arnolfinich”. Bohaterem audiobajki był mały piesek i imieniu Ion, który ma wielkie serce, nie zastanawia się, kiedy trzeba pomóc - pomaga. Po wysłuchaniu bajki rozmawialiśmy na temat pomocy innym, ale również na temat obrazu, dzieci wskazywały na obrazie przedmioty, o których była mowa w audiobajce. Na koniec każde dziecko narysowało pieska z portretu.

2 styczeń 2023
Dziękujemy Harcerzom ze Strzelec Opolskich za przyniesienie Betlejemskiego Światła Pokoju do naszego przedszkola.

2 styczeń 2023
Jak co roku krótko przed Świętami, przedszkolaki zasiadły do przedszkolnego, wigilijnego stołu.

2 styczeń 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, w ramach zajęć z języka angielskiego, starszaki (Jagódki i Pszczółki) wymieniły się kartkami świątecznymi z grupą Puchatki z Przedszkola Publicznego nr 9 w Strzelcach Opolskich.

2 styczeń 2023
W ostatnim tygodniu listopada dzieci z grupy "Tygryski", znów wcieliły się w rolę artystów w ramach projektu " Zabawa Sztuką" i wykonały zadanie nr 5. Tym razem mieli za zadanie namalować obraz "nietypowym pędzlem". Tygryski wybrały gąbki i patyczki jako narzędzie do malowania. Każdy mógł namalować to co tylko zechciał.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2016-12-28 00:30:36)
Informację zmodyfikował(a): Grażyna Kutek (2023-01-23 09:01:47)